Data założenia postępowania: 2022-03-09
Zamówienie nr
Kod CPV: 80000000-4 Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Gmina Sosnowiec
Aleja Zwycięstwa 20
41-200 Sosnowiec
NIP 644-345-36-72
REGON 276255482
Bez stosowania ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2021 r. poz. 1129 z późn. zm.), zgodnie z regulacją określoną w art. 2 ust. 1 pkt 1 PZP.
Zgodnie z §6 Załącznika nr 2 do Zarządzenia Prezydenta Miasta Sosnowca nr 625 z dnia 16-12-2020 r. Zasady udzielania zamówień klasycznych, których wartość jest mniejsza niż kwota 130.000,00 złotych.
1. Określenie przedmiotu zamówienia
wykonanie usługi szkolenia zawodowego w ramach projektu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Aktywne Centrum – Szansa dla Nas! - II edycja nr RPSL.09.01.05-24-0015/20 w zakresie:
1.1. Nazwa szkolenia: szkolenie komputerowe ECDL Base/ECCC Podstawowy lub równoważne,
1.3. ilość przewidzianych godzin teorii i praktyki: razem 60 godzin, w tym co najmniej 6 godzin teorii i co najmniej 54 godziny praktyki,
1.4. kurs zakończy się egzaminem zewnętrznym potwierdzającym nabycie kwalifikacji zawodowych potwierdzonych uzyskaniem stosownych świadectw/ certyfikatów.
1.1. Na szkolenie zawodowe zostanie skierowanych łącznie 2 uczestników projektu.
1.2. Szkolenie będzie skierowane do osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym z terenu miasta Sosnowiec. Ponadto będą to osoby bezrobotne zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy oraz bierne zawodowo, w tym osoby niepełnosprawne, które zakwalifikowały się do udziału w projekcie Aktywne Centrum – Szansa dla Nas! – II edycja.
1.3. Szkolenie powinno odbywać się na terenie miasta Sosnowca. W przypadku braku możliwości realizacji szkolenia w Sosnowcu, Zamawiający dopuszcza, aby miejsce przeprowadzenia szkolenia było zlokalizowane w odległości (do 50 km) w linii prostej określonej według serwisu: http://maps.google.pl/ od Dworca Głównego w Sosnowcu, ale z zastrzeżeniem, że łączny czas dojazdu najtańszymi środkami komunikacji w obie strony nie może przekroczyć 2 godz.
1.4. Niniejsze zamówienie realizowane będzie ze środków projektu Aktywne Centrum – Szansa dla Nas! - II edycja współfinansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 (Europejski Fundusz Społeczny) dla osi priorytetowej: IX. Włączenie społeczne dla działania: 9.1. Aktywna integracja dla poddziałania: 9.1.5. Programy aktywnej integracji osób i grup zagrożonych wykluczeniem społecznym – konkurs.
2. Wymagania Zamawiającego dotyczące sposobu realizacji przedmiotu zamówienia
2.2. 1 h zajęć teoretycznych wynosi 45 min a praktycznych 60 min.
2.3. Wykonawca zapewni przerwy kawowe w każdym dniu szkolenia, w tym min. jedną 15 minutową.
2.4. Na każde 2 godziny zegarowe szkolenia należy zapewnić 15 minut przerwy.
2.5. W przypadku zajęć trwających dłużej niż 6 godzin zegarowych Wykonawca zapewni jedną przerwę obiadową 30-minutową.
2.6. Po ukończonym szkoleniu każdy uczestnik winien otrzymać stosowne dokumenty potwierdzające ukończenie szkolenia, tj.:
1) zaświadczenie zawierające:
- imię i nazwisko oraz numer PESEL uczestnika szkolenia,
- nazwę instytucji szkoleniowej przeprowadzającej szkolenie,
- formę i nazwę szkolenia,
- okres trwania szkolenia,
- miejsce i datę wydania zaświadczenia,
- tematy i wymiar godzin zajęć edukacyjnych,
- podpis osoby upoważnionej przez instytucję szkoleniową przeprowadzającą szkolenie;
2) Certyfikat, dyplom lub zaświadczenie instytucji szkoleniowej,
3) Świadectwo kwalifikacyjne/ Licencja - po zdaniu egzaminu (jeżeli dotyczy).
2.7. Do obowiązków Wykonawcy należy:
1) wykonanie przedmiotu umowy zgodnie z założeniami Opisu Przedmiotu Zamówienia i w FORMULARZU OFERTOWYM Wykonawcy.
2) wykonanie przedmiotu umowy zgodnie ze swoją najlepszą wiedzą oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa polskiego i wspólnotowego.
3) terminowe i sprawne wykonanie przedmiotu umowy oraz bieżąca współpraca z Zamawiającym na każdym etapie wykonania przedmiotu umowy.
4) prowadzenie zajęć zgodnie z przepisami oraz zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy, sprawowanie opieki nad uczestnikami podczas zajęć oraz przerw.
5) realizacja zamówienia w sposób rzetelny, tak aby jak największa liczba uczestników zdała egzamin z pozytywnym rezultatem.
6) zapewnienie warunków organizacyjnych i technicznych umożliwiających udział w szkoleniu osobom z niepełnosprawnościami, jeśli zaistnieje taka potrzeba.
7) udostępnienie sprzętu i materiałów eksploatacyjnych niezbędnych do przeprowadzenia zajęć praktycznych indywidualnie dla każdego uczestnika/czki lub przeprowadzenie zajęć w pomieszczeniach wyposażonych w odpowiednią liczbę stanowisk przystosowanych do prowadzenia danych zajęć. Sprzęt i materiały zapewnione przez Wykonawcę muszą umożliwiać prawidłowe, efektywne i niezakłócone przeprowadzenie zajęć.
8) zagwarantowanie każdemu uczestnikowi/czce zajęć pomocy dydaktycznych oraz materiałów szkoleniowych niezbędnych do ich prawidłowego i efektywnego przeprowadzenia. Ww. materiały i pomoce z chwilą przekazania uczestnikom staną się ich własnością. Wykonawca dostarczy Zamawiającemu imienną listę potwierdzającą odbiór materiałów szkoleniowych przez uczestników.
9) bezwzględne stosowanie wytycznych horyzontalnych oraz Wytycznych w zakresie kwalifikowalności wydatków w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Funduszu Spójności na lata 2014–2020 oraz Wytycznych w zakresie realizacji przedsięwzięć z udziałem środków Europejskiego Funduszu Społecznego w obszarze rynku pracy na lata 2014-2020
10) utrzymywanie stałej wymiany informacji na temat uczestników w zakresie stanu wykonania i postępów zaplanowanego wsparcia z doradcą zawodowym oraz Biurem Projektu i pracownikami zaangażowanymi w realizację projektu,
11) zorganizowanie oraz sfinansowania uczestnikom badań lekarskich umożliwiających przystąpienie do szkoleń, jeśli ich specyfika tego wymaga. Badania powinny być przeprowadzone przed rozpoczęciem szkolenia.
12) ubezpieczenie wszystkich uczestników szkolenia ubezpieczeniem od następstw nieszczęśliwych wypadków NNW na cały okres jego trwania. Minimalny zakres ubezpieczenia: śmierć ubezpieczonego na kwotę minimum 20 000,00 PLN, trwały uszczerbek na zdrowiu wyrażony w % na sumę minimum 20 000,00 PLN, zwrot kosztów leczenia i rehabilitacji na sumę minimum 10 000,00 PLN. W razie wystąpienia wypadku, sporządzenie protokołu okoliczności i przyczyn wypadku z udziałem osoby skierowanej na szkolenie przez Zamawiającego winien sporządzić Wykonawca. Kopię (potwierdzoną za zgodność z oryginałem) dokumentów potwierdzających ubezpieczenie Wykonawca przekaże zamawiającemu przed rozpoczęciem zajęć.
2.8. Poczęstunek kawowy obejmować powinien co najmniej wodę, kawę/herbatę, cukier, cytrynę i mleczko do kawy, drobny poczęstunek (ciastka i słone przekąski), talerzyki, kubeczki i sztućce.
2.9. W przypadku szkoleń trwających co najmniej 6 godzin należy zapewnić poczęstunek kawowy (jak w pkt 3.7) w każdym dniu szkolenia dla każdego Uczestnika oraz obiad, tzn. dwa dania ciepłe (zupę i drugie danie oraz napój).
2.10.Wykonawca zobowiązany będzie do zorganizowania i przeprowadzenia na zakończenie szkolenia egzaminu sprawdzającego zdobytą wiedzę podczas zajęć.
2.11.Wykonawca zobowiązany będzie do dokonania jednorazowej opłaty za przystąpienie do egzaminu państwowego/zewnętrznego oraz wydanie dokumentów potwierdzających nabyte kwalifikacje przez każdego uczestnika, który ukończy szkolenie jeśli specyfika szkolenia tego wymaga.
2.12.W przypadku egzaminu zewnętrznego lub/i państwowego, których specyfika wymaga odbycia egzaminu poza terenem miasta Sosnowca, wykonawca zobowiązuje się do zorganizowania transportu dla każdego z uczestników szkolenia.
2.13.Wykonawca zobowiązany będzie do prowadzenia odpowiedniej dokumentacji szkolenia, w szczególności list obecności, harmonogramu szkolenia oraz ankiet ewaluacyjnych, na formularzach, których wzór określi zamawiający, oraz pozostałej dokumentacji wymaganej zgodnie z przepisami właściwymi dla tego rodzaju zajęć.
2.14.Harmonogram zajęć Wykonawca przekaże Zamawiającemu najpóźniej na 5 dni przed rozpoczęciem realizacji szkoleń. Wykonawca zobowiązany będzie ponadto do informowania Zamawiającego o wszelkich zmianach w harmonogramie form wsparcia najpóźniej na dzień przed pierwotnie planowanym terminem realizacji zajęć.
2.15.Wykonawca zobowiązany będzie do przedstawienia zamawiającemu Programu Szkolenia najpóźniej w dniu podpisania umowy. Program szkolenia powinien zawierać co najmniej: pełną nazwę szkolenia, harmonogram, sposób organizacji szkolenia, cele kształcenia i sposoby ich osiągania, z uwzględnieniem możliwości indywidualizacji pracy w zależności od potrzeb i możliwości uczestników, treści nauczania, opis efektów kształcenia, wykaz literatury oraz niezbędnych środków i materiałów dydaktycznych, sposób i formę zaliczenia. Wykonawca zapewni prowadzenie zajęć zgodnie z programem dostosowanym do praktycznych i teoretycznych umiejętności uczestników oraz wymagań określonych przez Zamawiającego.
2.16.Wykonawca zobowiązany będzie do dokumentowania obecności uczestników na zajęciach ich podpisami na listach obecności.
2.17.Wykonawca zobowiązany będzie do bieżącego informowania zamawiającego o niezgłoszeniu się któregokolwiek uczestnika na zajęcia, przerwaniu zajęć lub rezygnacji z uczestnictwa oraz innych sytuacjach, które mają wpływ na realizację programu zajęć i umowy najpóźniej w drugim dniu po zajęciach.
2.18.Wykonawca zobowiązany będzie do przygotowania i wydania uczestnikom, którzy ukończyli szkolenie i zdali egzamin, zaświadczeń informujących o uczestnictwie w szkoleniu zawodowym współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, oznakowanych zgodnie z Wytycznymi w zakresie informacji i promocji programów operacyjnych polityki spójności na lata 2014-2020 i uwagami zamawiającego (stosowania logotypów Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Społecznego, barw Rzeczpospolitej Polskiej, Regionalnych Programów Operacyjnych, logotypu „Śląskie” wraz z informacją, że projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego). Zaświadczenia muszą zawierać imię i nazwisko uczestnika, pełną nazwę szkolenia, termin realizacji zajęć, program oraz wymiar godzin. Wykonawca sporządzi ponadto rejestr wydanych zaświadczeń.
2.19.Wykonawca zobowiązany będzie do przeprowadzenia ewaluacji zajęć po zakończeniu szkolenia za pomocą anonimowych ankiet ewaluacyjnych.
2.20.Wykonawca zobowiązany będzie do oznakowania pomieszczeń szkoleniowych, w których będą realizowane szkolenia oraz dokumentacji (listy obecności, materiałów dydaktycznych i list potwierdzających ich odbiór przez uczestników, harmonogramu zajęć, zaświadczeń, dzienników zajęć, itp.) zgodnie z Wytycznymi w zakresie informacji i promocji programów operacyjnych polityki spójności na lata 2014-2020 i uwagami zamawiającego (stosowania logotypów Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Społecznego, barw Rzeczpospolitej Polskiej, Regionalnych Programów Operacyjnych, logotypu „Śląskie” wraz z informacją, że projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego).
2.21.W związku z wprowadzeniem w dn. 2 marca 2020 r. Ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (t.j. Dz. U. poz. 1842 z późn. zm.) oraz warunkami prawnymi wynikającymi z aktualnie obowiązujących rozporządzeń Rady Ministrów ustanawiającymi określone ograniczenia, nakazy i zakazy w związku z wystąpieniem stanu epidemii, Zamawiający wymaga dodatkowo:
aby Wykonawca zobowiązany będzie do prowadzenia usługi zgodnie z w/w ustawą oraz zaleceniami służb sanitarnych.
‐ w przypadku braku możliwości realizacji usług w formie stacjonarnej z powodu epidemii COVID-19 i przy jednoczesnej (pisemnej i udokumentowanej) zgodzie UP i na warunkach dopuszczonych przez Instytucję Zarządzającą, Zamawiający dopuści realizację usługi w formie zdalnej. Wykonawca będzie mógł korzystać z ogólnie dostępnych platform do wideokonferencji, umożliwiających kontakt wzrokowy przy zapewnieniu rozwiązań umożliwiających monitoring realizowanej usługi.
3. Wymagania niezbędne (niespełnienie warunku skutkować będzie odrzuceniem oferty):
3.1. posiadanie wpisu do Rejestru Instytucji Szkoleniowych prowadzonego przez Wojewódzki Urząd Pracy właściwy ze względu na siedzibę instytucji szkoleniowej.
3.2. Posiadanie niezbędnej wiedzy i doświadczenia, tj.:
1) Zamawiający wymaga aby Wykonawca wykazał, że skieruje do realizacji zamówienia osobę posiadającą:
- doświadczenie w prowadzeniu szkoleń zawodowych w zakresie zgodnym z tematyką szkolenia, na realizację którego składana jest oferta Wykonawcy – co najmniej 30 godzin w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert,
2) opis sposobu dokonywania oceny spełnienia tego warunku:
- do oferty Wykonawca zobowiązany jest załączyć:
I. wykaz zrealizowanych usług potwierdzających doświadczenie w prowadzeniu szkoleń zawodowych w zakresie zgodnym z tematyką szkolenia, na realizację którego składana jest oferta Wykonawcy – co najmniej 30 godzin w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert.
II. UWAGA: W przypadku Oferentów, którzy są przedsiębiorcami, instytucjami, organizacjami, to osoba wskazana w ofercie musi spełniać powyższe wymogi. Dodatkowo Oferent wskaże formę obecnego zatrudnienia/zaangażowania przedstawionej osoby. W przypadku zatrudnienia innego niż umowa o pracę, należy dołączyć do oferty zgodę wskazanej osoby na wzięcie udziału w postępowaniu ofertowym oraz podczas realizacji zlecenia. Do oferty Wykonawca przedstawia skan/kopię oświadczenia (zgody) osoby wyznaczonej do realizacji usługi. Oryginał oświadczenia będzie wymagany do podpisania umowy z wybranym Wykonawcą.
3.3. Brak powiązań z Zamawiającym kapitałowo lub osobowo.
Przez powiązania kapitałowe lub osobowe rozumie się wzajemne powiązania między Zamawiającym lub osobami upoważnionymi do zaciągania zobowiązań w imieniu Zamawiającego lub osobami wykonującymi w imieniu Zamawiającego czynności związane z przeprowadzeniem procedury wyboru Wykonawcy a Zleceniobiorcą, polegające w szczególności na:
‐ uczestniczeniu w spółce jako wspólnik spółki cywilnej lub spółki osobowej;
‐ posiadaniu co najmniej 10% udziałów lub akcji;
‐ pełnieniu funkcji członka organu nadzorczego lub zarządzającego, prokurenta, pełnomocnika;
‐ pozostawaniu w związku małżeńskim, w stosunku pokrewieństwa lub powinowactwa w linii prostej, pokrewieństwa drugiego stopnia lub powinowactwa drugiego stopnia w linii bocznej lub w stosunku przysposobienia, opieki lub kurateli.
Opis sposobu dokonywania oceny spełnienia tego warunku: Zamawiający nie dokonuje opisu sposobu oceny spełnienia tego warunku. Wykonawca podpisując ofertę jednocześnie oświadcza spełnienie tego warunku.
1. Rozpoczęcie realizacji – najpóźniej w ciągu 7 dni od dnia podpisania umowy.
2. Zakończenie realizacji – w ciągu 30 dni zgodnie z ustalonym harmonogramem zajęć.
3. Zamawiający w szczególnie uzasadnionych przypadkach (np. wydłużenie terminu realizacji projektu nr RPSL.09.01.05-24-0015/20), w porozumieniu z Wykonawcą, zastrzega sobie prawo do wydłużenia bądź skrócenia okresu realizacji Przedmiotu zamówienia. Zamawiający dopuszcza możliwość wprowadzenia zmian w umowie w szczególności w zakresie terminów realizacji zamówienia.
1. Wykonawca związany będzie złożoną ofertą przez okres 30 dni. Bieg terminu związania ofertą rozpoczyna się wraz z upływem terminu składania ofert.
2. Wykonawca samodzielnie lub na wniosek zamawiającego może przedłużyć termin związania ofertą, z tym że Zamawiający może tylko raz, co najmniej na 3 dni przed upływem terminu związania ofertą, zwrócić się do Wykonawców o wyrażenie zgody na przedłużenie tego terminu o oznaczony okres, nie dłuższy jednak niż 60 dni.
Lp. | Nazwa kryterium | Znaczenie kryterium - waga | Maksymalna liczba punktów możliwych do otrzymania |
1. | Cena | 100% | 100 |
SUMA | 100% | 100 |
1. Cena:
Cena powinna być podana w polskich złotych wraz ze wszystkimi należnymi podatkami i obciążeniami (dla Wykonawców, którzy będą rozliczani na podstawie rachunku do umowy zlecenia) lub cena brutto z podatkiem VAT (dla Wykonawców, którzy będą wystawiać faktury VAT).
2. Sposób obliczenia punktów w kryterium – cena brutto – waga 100%
Pc = (Cmin / Cbad) x 100% przy czym 1% = 1 pkt
gdzie:
Cmin - najniższa cena brutto za wykonanie przedmiotu zamówienia spośród złożonych ofert niepodlegających odrzuceniu
Cbad - zaoferowana cena brutto
Pc - ilość punktów przyznanych ofercie badanej w kryterium ceny.
Maksymalną ilość punktów – 100 – otrzyma oferta z najniższą oferowaną ceną brutto za wykonanie przedmiotu zamówienia.
3. Zamawiający wybierze spośród złożonych ofert, ofertę która przedstawi najkorzystniejszy bilans w/w kryteriów liczony wg przedstawionych wzorów z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku.
4. Jeżeli nie można wybrać oferty najkorzystniejszej z uwagi na to, że dwóch lub więcej Wykonawców przedstawi taką samą cenę Zamawiający spośród tych ofert wybierze ofertę, która wykaże najwyższą ilość zrealizowanych usług potwierdzających doświadczenie w prowadzeniu szkoleń zawodowych w zakresie zgodnym z tematyką szkolenia, na realizację którego składana jest oferta Wykonawcy.
1. Wykonawca zobowiązany jest do oferty załączyć (wszystkie kopie dokumentów powinny być potwierdzone przez oferentów za zgodność z oryginałem):
1.1. Wypełnioną ofertę zgodnie z Załącznikiem nr 1 do niniejszego zapytania ofertowego wraz z załącznikami.
1.2. Wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych prowadzonego przez Wojewódzki Urząd Pracy właściwy ze względu na siedzibę instytucji szkoleniowej.
1.3. W przypadku kryterium dot. posiadania niezbędnej wiedzy i doświadczenia, – kopie/oryginały stosownych dokumentów: wykaz wykonanych usług zawierający co najmniej nazwę lub przedmiot wykonanej usługi szkoleniowej, termin wykonania usługi, liczbę przeszkolonych osób, liczbę godzin zrealizowanych szkoleń, nazwę podmiotu, na rzecz którego wykonano usługę, dokumenty potwierdzające należyte wykonanie usługi (np. referencje, protokoły odbioru usługi lub inne, z których będzie jednoznacznie wynikać należyte wykonanie usługi).
1. Ofertę należy złożyć na Platformie elektronicznej do dnia 17-03-2022 r., do godziny 09:00. LINK:https://umsosnowiec.logintrade.net/rejestracja
2. Oferta musi być sporządzona w języku polskim w formie elektronicznej w postaci skanu dokumentu opatrzonego własnoręcznym podpisem.
3. Oferta musi być podpisana przez Wykonawcę lub osobę/osoby upoważnioną/upoważnione do reprezentowania Wykonawcy lub Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia publicznego.
4. Poprawki lub zmiany w ofercie, muszą być dokonane w sposób czytelny, podpisane własnoręcznym podpisem przez Wykonawcę lub osobę upoważnioną do reprezentowania Wykonawcy.
5. Pełnomocnictwo (w formie oryginału lub kopii potwierdzonej za zgodność z oryginałem przez notariusza) należy załączyć do oferty.
6. Złożenie przez Wykonawcę więcej niż jednej oferty lub przedłożenie oferty wariantowej skutkuje odrzuceniem wszystkich ofert Wykonawcy.
7. Wszelkie koszty związane z przygotowaniem i złożeniem oferty ponosi Wykonawca.
8. Zamawiający nie ponosi odpowiedzialności za otwarcie oferty przed terminem w przypadku nieprawidłowego wykorzystania przez Wykonawcę Platformy do elektronicznej obsługi zamówień publicznych.
9. Ofertę należy napisać w języku polskim, trwałą i czytelną techniką.
10. Cena oferty powinna obejmować całkowity koszt wykonania przedmiotu zamówienia.
11. Wyjaśnienia dotyczące Zapytania udzielane będą wszystkim oferentom za pośrednictwem Platformy (bez ujawniania źródła zapytania) wraz z odpowiedziami. Wniosek o wyjaśnienie treści zapytania ofertowego, który wpłynie na 2 dni przed upływem terminu składania ofert, może pozostać bez odpowiedzi.
12. Wsparcie techniczne dla Wykonawców w zakresie obsługi Platformy Przetargowej: +48 71 787 35 34, pn-pt: 8:00-16:00helpdesk@logintrade.net
1. Administrator Danych Osobowych. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Prezydent Miasta Sosnowca. Może Pani/Pan uzyskać informacje o przetwarzaniu Pani/Pana danych osobowych w Urzędzie Miejskim w Sosnowcu z siedzibą przy Al. Zwycięstwa 20.
2. Inspektor Ochrony Danych. Inspektorem Danych Osobowych wyznaczonym przez Prezydenta Miasta Sosnowca jest Agata Kozłowska. Może się Pani/Pan z nią skontaktować w sprawie ochrony danych osobowych osobiście pod adresem ul. Mościckiego 14 pokój 406, e-mail: iod@um.sosnowiec.pl, nr telefonu 515-041-778 lub 32-296-0-687.
3. W jakim celu i na jakiej podstawie przetwarzamy Państwa dane osobowe. Administrator przetwarza Pani/Pana dane osobowe podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu udzielenia zamówienia publicznego na przeprowadzenie wykonanie usługi szkolenia zawodowego w ramach projektu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Aktywne Centrum – Szansa dla Nas! - II edycja nr RPSL.09.01.05-24-0015/20.
4. Czy podanie przez Państwa danych osobowych jest obowiązkiem i jakie są konsekwencje ich niepodania. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest obowiązkowe zgodnie z art. 19 Ustawa z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2021 r. poz. 1129 z późn. zm.). Jeżeli nie poda Pani/Pan danych, nie będzie można rozpatrzyć Pani/Pana oferty w ramach przedmiotowego postępowania.
5. Komu możemy przekazać Państwa dane osobowe. Pani/Pana dane są udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisu prawa na podstawie ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej.
6. Jak długo będą przechowywane Państwa dane osobowe. Pani/Pana dane osobowe są przechowywane jedynie w okresie niezbędnym do spełnienia celu, dla którego zostały zebrane lub w okresie wskazanym przepisami prawa i w tym przypadku wynosi 4 lata zgodnie z art. 78 Ustawa z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2021 r. poz. 1129 z późn. zm.).
7. Jakie są Państwa prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych. W związku z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych ma Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do nich (art. 15 RODO), ich sprostowania (art. 16 RODO, ale tylko w zakresie nieskutkującym zmianom wyniku postępowania ani zmiana postanowień umowy), ograniczenia przetwarzania (art. 18 RODO z zastrzeżeniem art. 18 ust. 2 RODO).
8. Gdzie mogą Państwo wnieść skargę wobec przetwarzania Państwa danych. Jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych narusza przepisy o ochronie danych osobowych, przysługuje Pani/Pani prawo do wniesienia skargi wobec ich przetwarzania do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2.
9. Czy Państwa dane będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.
1. Formularz ofertowy
2. Oświadczenie w sprawie braku powiązań kapitałowych lub osobowych
3. Projektowane postanowienia umowne
Lp. | Przedmiot zamówienia | CPV/Indeks | Ilość | J.m | Miejsce realizacji | Termin wykonania | Załącznik/Link | Uwagi |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Usługi edukacyjne i szkoleniowe | 80000000-4 | 1 | szt. | Czytaj |
Lp. | Nazwa kryterium | Waga kryterium |
---|---|---|
1. | Cena | 100% |
Lp. | Tytuł pytania | Data wysłania pytania | Status |
---|---|---|---|
1. | pytania do zamówienia | 2022-03-11 12:44 |
Załączniki:
zal_3_wzor_umowy_szkolenia_zawodowe_ECDL.pdf
449.94 KB 09.03.2022 - 08:42:24Waluta: PLN
Wartość poniżej kwoty określonej w PZP: Tak
Wybór oferty: Bez zastosowania aukcji elektronicznej
Termin związania ofertą: 30 dni
Możliwość składania ofert cząstkowych: Nie
Możliwość składania ofert równoważnych: Nie
Możliwość składania ofert wariantowych: Nie
1. Wykorzystujemy platformę zakupową Logintrade jako narzędzie do kontaktów z wykonawcami.
2. Rejestracja w bazie wykonawców, przeglądanie ogłoszeń oraz składanie ofert handlowych jest bezpłatne.
3. Jeśli nie posiadasz konta na platformie zakupowej Logintrade Zarejestruj się w bazie wykonawców w celu otrzymania loginu i hasła do swojego konta. Jedno konto wykonawcy umożliwia otrzymywanie ogłoszeń od wielu Zamawiających.
4. Regulamin Platformy zakupowej jest dostępny w panelu rejestracyjnym.
Ogłoszenie nieaktualne
Czas na składanie ofert upłynął...